Kontakta oss

Hos oss får Ni en personlig kontakt som ansvarar för Ert bolag. Vi har arbetat med redovisning över 40 år, har en bred kompetens och arbetar med alla branscher. Får vi arbeta tillsammans med Er också?

AB Södermalms Redovisningsbyrå
Box 20144, 104 60 Stockholm
Besöksadress: Götgatan 96
Öppet, mån-fre 8.00 – 16.30
Tel: 08-556 960 80

E-post: info@s-malmsred.se

Håkan Svensson (VD) Auktoriserad Redovisningskonsult Hakan.Svensson@s-malmsred.se
Sofia Andersson (Styrelseled) Auktoriserad Redovisningskonsult Sofia.Andersson@s-malmsred.se
Lena Gunnilstam Auktoriserad Redovisningskonsult Lena.Gunnilstam@s-malmsred.se
Monica Lestander Auktoriserad Redovisningskonsult Monica.Lestander@s-malmsred.se
Cecilia Kruus Redovisningskonsult Cecilia.Kruus@s-malmsred.se
Eva Karlsson Redovisningskonsult Eva.Karlsson@s-malmsred.se
Totti Ahlborg Redovisningsassistent Totti.Ahlborg@s-malmsred.se
Tony Svensson Redovisningskonsult Tony.Svensson@s-malmsred.se
Susanne Lillthors Redovisningskonsult Susanne.Lillthors@s-malmsred.se
Michelle Milanius Redovisningskonsult michelle.milanius@s-malmsred.se
Kristina Melin Redovisningskonsult kristina.melin@s-malmsred.se
Vill du veta mer om hur vi kan hjälpa dig? Använd gärna formuläret nedan så ringer vi upp dig, eller klicka här